Služby požární ochrany pro Constellium Extrusion

Constellium Extrusions Děčín se zabývá výrobou slitinových výlisků - hliníkových profilů, trubek nebo tyčí podle zákaznické specifikace. Constellium Extrusions Děčín je jedním z největších výrobců výlisků na trhu. Zaměstnává téměř 1000 lidí a je jedním z nejvýznamnějších výrobních podniků v České republice.

Pro zákazníka zajišťujeme:

Preventisté požární ochrany jsou přímo napojení na HZS Děčín a mají k dispozici hasební techniku. V objektu je zvýšené riziko požáru, nachází se tu tři vysoké tavicí pece.

Hlavními kritérii, díky nimž se zákazník rozhodl při výběrovém řízení pro naši společnost TOP security, byla rychlá komunikace, kladné reference z minulých projektů, schopnost okamžitě reagovat na potřeby klienta, vysoké standardy služeb a operativnost. Klientovi poskytujeme také fyzickou ostrahu průmyslového objektu s 24 hodinovou podporou výjezdové skupiny a recepční služby.

Hledáte podobné řešení? Neváhejte nás kontaktovat. Připravíme vám nabídku přímo na míru. Naše mnohaleté zkušenosti a desítky spokojených klientů z nás dělají odborníky, se kterými bude spolupráce rychlá, precizní a ve 100% kvalitě.

Galerie

Topeps